Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Actividades Extraescolares en Tía Tula Colegio de Español, Salamanca (España)Extracurricular Activities in Tía Tula Spanish School, Salamanca (Spain)Activités Extrascolaires à Tía Tula École d'Espagnol, Salamanque, EspagneAußerschulische Aktivitäten an der Spanisch Schule Tía Tula, Salamanca (Spanien)Attività Extrascolastiche in Tía Tula Scuola di Spagnolo, Salamanca (Spagna)Atividade extra esolares em Tía tula Colégio de Espanhol, Salamanca (Espanha)Iskolán kívüli tevékenységek a Tía Tulában, SalamancábanBuitenschoolse activiteiten in Salamanca, sport, cultuur, dansen, kokenMimoškolní aktivity v Tía Tula - Jazyková škola španělštiny v Salamance ve ŠpanělskuMimoškolské aktivity v Tía Tula – Jazyková škola španielčiny v Salamanke v ŠpanielskuZajęcia dodatkowe w Tía Tula w szkole języka hiszpańskiego w Salamance (Hiszpania)досуг, деятельности вне школы в Тиа Тула в Саламанке課外アクティビティ-ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Mimoškolní aktivity

Mimoškolní aktivity jsou základní částí studijního programu v Tía Tule, které věnujeme maximální péči. Některé z nich jsou zahrnuty v registračním poplatku a zbylé sestávají z malého příplatku, který závisí na typu aktivity. Týkají se tří následujících oblastí:

KULTURA

SPORT

VOLNÝ ČAS


en la piscina
estudiante cocinando
tapas en pulperia
tapas en un bar
visita por monumentos

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT