Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Cursos Complementarios de Español en Salamanca, España - Colegio Tía TulaComplementary Spanish Courses in Salamanca, Spain - Tía Language SchoolCours Complémentaires d'Espagnol à Salamanque, Espagne - École Tía TulaSpanisch Zusatzkurse in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorsi Complementari di Spagnolo a Salamanca, Spagna - Scuola Tía TulaCursos complementares de espanhol em Salamanca, Espanha – Colégio Tía TulaKiegészítő kurzusok a Tía Tulában, a spanyolországi SalamancábanTaalcursus samen met cursus literatuur, films, kunst, gastronomie in SalamancaDoplňkové kurzy španělštiny v Salamance ve Španělsku - Jazyková škola Tía TulaDoplnkové kurzy španielčiny v Salamanke v Španielsku – Jazyková škola Tía TulaKursy uzupełniające hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła Tía Tulaдополнительные курсы испанского языка Тия Тула в Саламанке, в Испанииティアトゥラ スペイン語学校-その他のスペイン語コース(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Doplňkové kurzy španělštiny

Tyto kurzy a předměty doplňují zbytek kurzů a prohlubují v různých aspektech poznatky o kultuře Španělska nebo španělském jazyce. Minimální požadovaný počet jsou 3 studenti.

Student si může vybrat podle svých potřeb a zájmů, a tolik kurzů kolik se mu žádá:


Rozvrh doplňkových kurzů

Výuka kurzů probíhá v odpoledních hodinách mezi 16. a 19. hodinou (přesný rozvrh bude uveden na nástěnce v centru) od pondělí do čtvrtka.


alumnas con material
alumna leyendo
clase estudiando
curso sobre cine
en puerta de tiatula
en una clase
grupo diploma
grupo en clase
profesora Almudena
profesora Maria

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT