Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Cursos Complementarios de Español en Salamanca, España - Colegio Tía TulaComplementary Spanish Courses in Salamanca, Spain - Tía Language SchoolCours Complémentaires d'Espagnol à Salamanque, Espagne - École Tía TulaSpanisch Zusatzkurse in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorsi Complementari di Spagnolo a Salamanca, Spagna - Scuola Tía TulaCursos complementares de espanhol em Salamanca, Espanha – Colégio Tía TulaKiegészítő kurzusok a Tía Tulában, a spanyolországi SalamancábanTaalcursus samen met cursus literatuur, films, kunst, gastronomie in SalamancaDoplňkové kurzy španělštiny v Salamance ve Španělsku - Jazyková škola Tía TulaDoplnkové kurzy španielčiny v Salamanke v Španielsku – Jazyková škola Tía TulaKursy uzupełniające hiszpańskiego w Salamance, Hiszpanii - Szkoła Tía Tulaдополнительные курсы испанского языка Тия Тула в Саламанке, в Испанииティアトゥラ スペイン語学校-その他のスペイン語コース(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Doplňkové kurzy španělštiny

Tyto kurzy a předměty doplňují zbytek kurzů a prohlubují v různých aspektech poznatky o kultuře Španělska nebo španělském jazyce. Minimální požadovaný počet jsou 3 studenti.

Student si může vybrat podle svých potřeb a zájmů, a tolik kurzů kolik se mu žádá:


Rozvrh doplňkových kurzů

Výuka kurzů probíhá v odpoledních hodinách mezi 16. a 19. hodinou (přesný rozvrh bude uveden na nástěnce v centru) od pondělí do čtvrtka.


alumnas con diplomas
clase de espanol
descanso en el hall
estudiantes con diploma y libros
estudiantes en ordenadores
explicando en clase
explicando temario
fiesta con diplomas
grupo diploma
profesora Almudena

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT