Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Curso de Español de los Negocios en Salamanca, España - Colegio Tía TulaSpanish for Business Course in Salamanca Spain - Tía Tula Spanish SchoolCours d'Espagnol des Affaires à Salamanque, Espagne - École Tía TulaSpanischkurs für den Beruf in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorso di Spagnolo per Affari a Salamanca, Spagna - Scuola Tía TulaCurso de espanhol para os negócios em Salamanca, Espanha – Colégio Tía TulaÜzleti Spanyol kurzus Salamancában (Spanyolország) – Tía Tula Spanyol NyelviskolaCursussen voor Zakelijk Spaans met examenmogelijkheid Kamer van Koophandel MadridKurzy obchodní španělštiny v Salamance ve Španělsku - Jazyková škola Tía TulaKurzy obchodnej španielčiny v Salamanke v Španielsku – Jazyková škola Tía TulaKurs języka hiszpańskiego dla firm w Salamance, Hiszpanii - Szkoła Tía TulaКурсы делового языка в Саламанке, в Испании, в Тия Тула языковой школеティアトゥラ スペイン語学校-ビジネススペイン語コース(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Kurz obchodní španělštiny

V čem spočívá kurz obchodní španělštiny

Je to kurz navržen pro profesionály, kteří potřebují nebo chtějí používat španělský jazyk ve své práci, tak pro ty, kterým se jednoduše líbí technická španělština v tomto rozsahu.
Po ukončení kurzu student může složit zkoušku Obchodní a průmyslové komory v Madridu přímo v samotném centru Tía Tula (centrum spolupracující v této oblasti), není nutné, aby se dostavil do Madridu. Kurz se vyučuje výhradně ve španělštině a vyžaduje minimální pokročilou úroveň (B2).

Materiál

Materiál používaný na hodinách zahrnuje:

Učitelé

Tým lektorů, který vyučuje tento kurz má mnoho pedagogických zkušeností a vždy dosáhl výborné výsledky se všemi svými studenty. Je tvořen filology zaměřenými na výuku španělštiny jako cizího jazyka a magistri z ekonomie, práva a správy podniků.

Počet studentů ve skupině

Maximální počet studentů v jedné skupině je 10.

Slučitelnost s jinými kurzy

Kurz je slučitelný s jakýmkoliv jiným kurzem španělštiny Tía Tuly, jako například intenzivní kurz nebo jedna individuální hodina.


alumna estudiando
curso sobre cine
en una clase
estudiantes con diploma y libros
fiesta con diplomas
grupo en clase

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT