Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Curso de Español de los Negocios en Salamanca, España - Colegio Tía TulaSpanish for Business Course in Salamanca Spain - Tía Tula Spanish SchoolCours d'Espagnol des Affaires à Salamanque, Espagne - École Tía TulaSpanischkurs für den Beruf in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorso di Spagnolo per Affari a Salamanca, Spagna - Scuola Tía TulaCurso de espanhol para os negócios em Salamanca, Espanha – Colégio Tía TulaÜzleti Spanyol kurzus Salamancában (Spanyolország) – Tía Tula Spanyol NyelviskolaCursussen voor Zakelijk Spaans met examenmogelijkheid Kamer van Koophandel MadridKurzy obchodní španělštiny v Salamance ve Španělsku - Jazyková škola Tía TulaKurzy obchodnej španielčiny v Salamanke v Španielsku – Jazyková škola Tía TulaKurs języka hiszpańskiego dla firm w Salamance, Hiszpanii - Szkoła Tía TulaКурсы делового языка в Саламанке, в Испании, в Тия Тула языковой школеティアトゥラ スペイン語学校-ビジネススペイン語コース(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Kurz obchodní španělštiny

V čem spočívá kurz obchodní španělštiny

Je to kurz navržen pro profesionály, kteří potřebují nebo chtějí používat španělský jazyk ve své práci, tak pro ty, kterým se jednoduše líbí technická španělština v tomto rozsahu.
Po ukončení kurzu student může složit zkoušku Obchodní a průmyslové komory v Madridu přímo v samotném centru Tía Tula (centrum spolupracující v této oblasti), není nutné, aby se dostavil do Madridu. Kurz se vyučuje výhradně ve španělštině a vyžaduje minimální pokročilou úroveň (B2).

Materiál

Materiál používaný na hodinách zahrnuje:

Učitelé

Tým lektorů, který vyučuje tento kurz má mnoho pedagogických zkušeností a vždy dosáhl výborné výsledky se všemi svými studenty. Je tvořen filology zaměřenými na výuku španělštiny jako cizího jazyka a magistri z ekonomie, práva a správy podniků.

Počet studentů ve skupině

Maximální počet studentů v jedné skupině je 10.

Slučitelnost s jinými kurzy

Kurz je slučitelný s jakýmkoliv jiným kurzem španělštiny Tía Tuly, jako například intenzivní kurz nebo jedna individuální hodina.


clase con Vanessa
despedida en clase
fiesta con diplomas
grupo diploma
leyendo en clase
profesora Gema

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT