Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Cursos de Español de Preparación para Examen DELE en Salamanca, EspañaDELE Exam Preparation Courses in Salamanca Spain - Tía Tula Spanish SchoolCours de Préparation à l'Examen DELE à Salamanque, Espagne - Tía TulaDELE Examen Vorbereitungskurse in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorsi di Spagnolo di preparazione per l'esame DELE a Salamanca, SpagnaCurso de Espanhol, preparação para os exames oficiais DELE em Salamanca, Espanha.DELE-vizsgára felkészítő kurzusok Salamancában, SpanyolországbanVoorbereidingscursussen voor het officiële DELE-examen in SalamancaKurzy španělštiny - příprava na zkoušky DELE v Salamance ve ŠpanělskuKurzy španielčiny – príprava na skúšky DELE v Salamanke v ŠpanielskuKursy hiszpańskiego przygotowujące do egzaminów DELE w Salamance, HiszpaniiПодготовка к экзамену «DELE»ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)- DELE試験対策コース
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Přípravné kurzy DELE

Co jsou přípravné kurzy DELE

Jsou to specifické kurzy přípravy na oficiální zkoušky Diplomů španělštiny jako cizího jazyka (DELE) Cervantesova institutu.

Obsah kurzů

Kurzy se skládají ze tří částí:

Materiál

Na hodinách se pracuje s následujícím materiálem:

Učitelé

Tým lektorů, který vyučuje tyto kurzy má spoustu pedagogických zkušeností a vždy dosáhl výborné výsledky svých studentů na zkouškách.

Délka kurzů

Kurzy trvají 4 týdnů, během nichž probíhá výuka rozdělena do 100 vyučovacích hodin.Termíny kurzů pro rok 2017 - 2018

Termíny kurzů a zkoušek DELE pro rok 2017 - 2018 jsou:

2017

2018

Počet studentů ve skupině

Maximální počet studentů v jedné skupině je 10.

Cena

Cena kurzu je 696€, ale v rámci speciální nabídky (10% sleva pro registrace, které proběhnou před 31/01/2019 včetně platby) je cena 626€. Tato nabídka nelze kombinovat s jinými slevami, nezahrnuje registrační poplatek a také nezahrnuje poplatky za zkoušku.

Jak se přihlásit (nebo informovat v případě pochybností)

Přihlášku si můžete požádat písemně v části Kontakt nebo nám napište e-mail na info@tiatula.com. Odpovíme Vám v co nejkratším čase.


alumnas con diplomas
alumnos en el hall
clase estudiando
despedida en clase
en puerta de tiatula
profesora Almudena
rosa y alumna

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT