Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Oferta 3x2 Semanas en Cursos de Español en Tía Tula, Salamanca  España3for2 Weeks Offer on Spanish Language Courses - Tía Tula Spanish School, SalamancaOffre 3x2 Semaines pour Cours d'Espagnol à Tía Tula École d'Espagnol3x2 Wochen Angebote in Tía Tula Spanisch Sprachschule, Salamanca SpanienOfferta 3x2 Settimane su Corsi di Spagnolo - Scuola Tía Tula, Salamanca SpagnaOferta 3x2 Semanas em Curso de Espanhol em Tía Tula, Salamanca EspanhaNabídka 3x2 týdny na kurz španělštiny v Tia Tule, Salamanca, ŠpanělskoOferta 3x2 tygodnie na kursach hiszpańskiego w Tía Tula, Salamanka, Hiszpania
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

SPECIAL OFFER (temporary offer)

3 x 2 týdny: Za každé 3 registrované týdny zaplatíte pouze za 2

Nabídka

Za každé 3 registrované týdny kteréhokoliv kurzu zaplatíte jen za 2. Pokud se zaregistrujete na 4 týdnů (= 3+1), zaplatíte jen za 3 (= 2+1), pokud na 5 (= 3+2), zaplatíte jen za 4 (= 2+2), pokud na 6 (=3+3), zaplatíte jen za 4 (=2+2). Maximální počet týdnů, na který se dá sleva aplikovat je 6 týdnů (zaregistrujete se na 6 týdnů a zaplatíte jen za 4): Za každých 6+x týdnů zaplatíte vždy jen za 4+x týdnů. Například: Pokud se zaregistrujete na 10 týdnů (= 6+4), zaplatíte jen za 8 (= 4+4).

Slevu lze uplatnit pouze na ceny kurzů. Tato cena nezahrnuje registrační poplatek a cenu za ubytování.


Jak postupovat

Jděte na stránku Online registrace a po vyplnění přihlášky uveďte na jejím konci v části "Platba" kód nabídky "3x2" (bez uvozovek). Po kliknutí na "Přepočítat" se Vám zobrazí konečná částka. Následně obdržíte zprávu o přijetí přihlášky a způsobu platby. (Tato zpráva je odlišná od automatické zprávy, kterou dostanete, jakmile vyplníte formulář.)

Prostřednictvím volby Kalkulace nákladů si můžete předem spočítat všechny náklady spojené s kurzem použitím kódu "3x2" (bez uvozovek).


Podmínky

Tato nabídka se dá využít jen na základní intenzivní kurzy (CI, CICO, CICCO), které mohou být doplněny předměty nebo jinými doplňkovými kurzy (ne individuálními).

Konečnou částku je třeba zaplatit (dle instrukcí uvedených v e-mailu) do 7 následujících dnů od uskutečnění online registrace.

V případě, že jde o kombinovanou přihlášku, která zahrnuje Salamanku i Alicante (Salamanca + Alicante), slevu je možné aplikovat pouze na část korespondující se Salamankou.

Nabídku není možné kombinovat s jinými slevami.


Stále váháte?

Pokud máte jakoukoliv pochybnost zašlete nám ji prostřednictvím části Kontakt nebo nám pošlete e-mail na adresu info@tiatula.com. Co nejdříve Vám odpovíme.


clase con Vanessa
cocinando paella
estudiantes de Tia Tula
marc y amigos
rutas a caballo
vanessa con alumna

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT