Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Oferta 4x3 Semanas en Cursos de Español en Tía Tula, Salamanca  España4 for 3 Weeks Offer on Spanish Language Courses - Tía Tula Spanish School, SalamancaOffre: 4 Semaines au prix de 3 - Cours d'Espagnol à Tía Tula École d'Espagnol4 Wochen für 3, Angebot der Spanisch Sprachschule Tía Tula in Salamanca, SpanienOfferta 4x3 Settimane su Corsi di Spagnolo - Scuola Tía Tula, Salamanca SpagnaOferta 4x3 Semans em curso de espanhol em tía tula, SalamancaEspanha3 helyett 4 hét ajánlat spanyolkurzusokra – Tía Tula Spanyol Nyelviskola, SalamancaSpeciale weekaanbiedingen cursus Spaans Spanje, kortingen Spaans SalamancaNabídka 4x3 týdny na kurz španělštiny v Tia Tule, Salamanca, ŠpanělskoPonuka 4x3 týždne na kurz španielčiny v Tía Tule, Salamanca, ŠpanielskoOferty 4x3 tygodnie na kursach hiszpańskiego w Tía Tula, Salamanka, Hiszpaniaоферта 4Х3, скидка на курсы в Тия Тула Языковой Школе в Саламанке, в Испании4→3週間分割引-ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštinySPECIAL OFFER (only until 28/02/2019)

4 x 3 týdny: Za každé 4 registrované týdny zaplatíte pouze za 3

Nabídka

Za každé 4 registrované týdny kteréhokoliv kurzu zaplatíte jen za 3. Pokud se zaregistrujete na 5 týdnů (= 4+1), zaplatíte jen za 4 (= 3+1), pokud na 6 (= 4+2), zaplatíte jen za 5 (= 3+2), pokud na 7 (= 4+3), zaplatíte jen za 6 (=3+3), pokud na 8 (= 4+4), zaplatíte také jen za 6 (= 3+3), atd. Maximální počet týdnů, na který se dá sleva aplikovat je 12 týdnů (zaregistrujete se na 12 týdnů a zaplatíte jen za 9): Za každých 12+x týdnů zaplatíte vždy jen za 9+x týdnů. Například: Pokud se zaregistrujete na 15 týdnů (= 12+3), zaplatíte jen za 12 (= 9+3).

Slevu lze uplatnit pouze na ceny kurzů. Tato cena nezahrnuje registrační poplatek a cenu za ubytování.


Jak postupovat

Jděte na stránku Online registrace a po vyplnění přihlášky uveďte na jejím konci v části "Platba" kód nabídky "4x3" (bez uvozovek). Po kliknutí na "Přepočítat" se Vám zobrazí konečná částka. Následně obdržíte zprávu o přijetí přihlášky a způsobu platby. (Tato zpráva je odlišná od automatické zprávy, kterou dostanete, jakmile vyplníte formulář.)

Prostřednictvím volby Kalkulace nákladů si můžete předem spočítat všechny náklady spojené s kurzem použitím kódu "4x3" (bez uvozovek).


Podmínky

Tato nabídka se dá využít jen na základní intenzivní kurzy (CI, CICO, CICCO, Super-Intensive), které mohou být doplněny předměty nebo jinými doplňkovými kurzy (ne individuálními).

Konečnou částku je třeba zaplatit (dle instrukcí uvedených v e-mailu) do 7 následujících dnů od uskutečnění online registrace.

V případě, že jde o kombinovanou přihlášku, která zahrnuje Salamanku i Alicante (Salamanca + Alicante), slevu je možné aplikovat pouze na část korespondující se Salamankou.

Nabídku není možné kombinovat s jinými slevami.


Stále váháte?

Pokud máte jakoukoliv pochybnost zašlete nám ji prostřednictvím části Kontakt nebo nám pošlete e-mail na adresu info@tiatula.com. Co nejdříve Vám odpovíme.


Catedral desde las barcas
alumna con su profesora
alumnos
alumnos cocinando
interior de Universidad
wen y montse

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT