Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Oferta "HOY": Descuento de cuenta-atrás en Tía TulaHOY: a countdown discount offer - Tía Tula Spanish School in SpainOffre "HOY" de réduction compte à rebours à Tía TulaHOY-Rabatt: Countdown-Angebot an der Tía Tula SpanischschuleOfferta Sconto HOY - Tía Tula Scuola di Spagnolo a Salamanca, SpagnaDesconto em contagem regressiva em Tía TulaHOY: különleges, minden nappal csökkenő árengedmény. Tía Tula Nyelviskola Salamanca.Aanbieding van VANDAAG: teruglopende factuurkorting bij Tía TulaNabídka 'HOY': Odpočítávací sleva v Tía TulaNázov: Ponuka 'HOY': Odpočítavacia zľava v Tía TulaOferty dziś: zniżka “odliczanie wstecz” w Tía Tulaоферта «Сегодня», скидка в Тиа Тула‘本日’割引-ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštinySpeciální nabídka "HOY": odpočítávací sleva

Dnes je 16/01/2019
Naše dnešní sleva je 2%
Naše zítřejší sleva bude 1%
A pozítří 0%. Atd...
Neztraťte ani jeden den, nečekejte. Vyplňte si svou přihlášku hned!

Nabídka

Nabídka "HOY" je speciální nabídka, která je založena na každodenním odpočítávání. Vaše sleva bude ta, která koresponduje ke dni Vašeho přihlášení online. Sleva se aplikuje jen na ceny kurzů a jen na kurzy prezenční formou.


Jak postupovat

Jděte na stránku Online registrace a po vyplnění přihlášky uveďte na jejím konci v části "Platba" kód nabídky "HOY" (bez uvozovek). Po kliknutí na "Přepočítat" se Vám zobrazí konečná částka. Následně obdržíte zprávu o přijetí přihlášky a způsobu platby. (Tato zpráva je odlišná od automatické zprávy, kterou dostanete, jakmile vyplníte formulář.)

Prostřednictvím volby Kalkulace nákladů si můžete předem spočítat všechny náklady spojené s kurzem použitím kódu "HOY" (bez uvozovek).


Podmínky

Tato nabídka se dá využít jen na základní intenzivní kurzy (CI, CICO, CICCO), které mohou být doplněny předměty nebo jinými doplňkovými kurzy (ne individuálními).

Konečnou částku je třeba zaplatit (dle instrukcí uvedených v e-mailu) do 7 následujících dnů od uskutečnění online registrace.

V případě, že jde o kombinovanou přihlášku, která zahrnuje Salamanku i Alicante (Salamanca + Alicante), slevu je možné aplikovat pouze na část korespondující se Salamankou.

Nabídku není možné kombinovat s jinými slevami.


Stále váháte?

Pokud máte jakoukoliv pochybnost zašlete nám ji prostřednictvím části Kontakt nebo nám pošlete e-mail na adresu info@tiatula.com. Co nejdříve Vám odpovíme.


en la piscina
hospedaje en Salamanca
jesica
plaza de la alberca

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT