Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Descuentos por venir con amigos o familiares - Tía Tula Colegio de EspañolDiscounts for coming with your friends or relatives - Tía Tula Spanish SchoolRéductions pour venir avec des amis ou des parents à Tía Tula École d'EspagnolRabatt bei Spanischkursen mit Freunden/Verwandten an der Sprachschule Tía Tula in Salamanca, SpanienSconti per venire con amici o familiari a Tía Tula Scuola di SpagnoloDescontos por vir com amigos ou familiares – Tía Tula colégio de EspanholKedvezmény ha barátokkal vagy rokonokkal jössz – Tía Tula Spanyol NyelviskolaCursusaanbiedingen kleine talenschool SalamancaSlevy při příchodu s přáteli nebo příbuznými - Tía Tula - Jazyková škola španělštinyZľavy pri príchode s priateľmi alebo príbuznými – Tía Tula – Jazyková škola španielčinyZniżki za przyjście z przyjaciółmi lub członkami rodziny - Tía Tula Szkoła języka hiszpańskiegoСкидки для друзей и родственников прибывших с вами в Тия Тула Языковую Школу. Саламанка, Испания友達・親戚割引-ティアトゥラ スペイン語学校
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Speciální slevy při příchodu s přáteli nebo příbuznými

Nabídka

Pokud se přihlásíte s přítelem nebo příbuzným, oba získáte slevu 15% z ceny kurzů. A pokud se přihlásíte s více než jedním přítelem nebo příbuzným, sleva bude 20% pro všechny (také z ceny kurzů). Takové jednoduché.

Jak postupovat

Každý student vyplní přihlášku sám za sebe na Online přihláška a uvede v části "Komentář" jméno (jména) svého přítele (přátel) nebo příbuzného (příbuzných) a také uvede na konci tabulky s názvem "Platba" kód "DOS" (bez uvozovek) , pokud přijde s přítelem nebo příbuzným, nebo "VARIOS", pokud přijde s více osobami. Sleva se aplikuje automaticky. Kliknutím na "Přepočítat" se Vám zobrazí finální částka.

Každému zvlášť potvrdíme přihlášku s aplikovanou slevou a ve zprávě vysvětlíme způsob platby. (Tato zpráva je odlišná od automatické zprávy, kterou dostanete hned, jak vyplníte formulář.)

Prostřednictvím volby Kalkulace nákladů si můžete předem spočítat všechny náklady spojené s kurzem použitím kódu "DOS" nebo "VARIOS" (bez uvozovek).

Podmínky

Konečnou částku je třeba zaplatit (dle instrukcí uvedených v e-mailu) do 7 následujících dnů od uskutečnění online registrace.

Pokud poté, co student uskutečnil platbu týkající se této nabídky, se změní podmínky z důvodu ukončení registrace jeho přátel nebo příbuzných, ztrácí se tím nárok na uplatnění této slevy a je třeba doplatit zbývající částku na vyrovnání rozdílu podle nových finančních podmínek.

V případě, že jde o kombinovanou přihlášku, která zahrnuje Salamanku i Alicante (Salamanca + Alicante), slevu je možné aplikovat pouze na část korespondující se Salamankou.

Nabídku není možné kombinovat s jinými slevami.

Stále váháte?

Pokud máte jakoukoliv pochybnost zašlete nám ji prostřednictvím části Kontakt nebo nám pošlete e-mail na adresu info@tiatula.com. Co nejdříve Vám odpovíme.


alumnos de clase
Casa Lis
curso sobre cine
marc y amigos
Plaza Mayor

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT