Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Trabaja como estudiante de Español en Prácticas o como Agente ExternoWork as a Spanish Student Intern or as a Freelance AgentTravailler avec nous en tant qu'étudiant d'Espagnol en stage ou représentant externeArbeite mit uns zusammen als Praktikant und Spanischschüler oder als externer AgentCollabora come studente in pratica o come agente esternoTrabalho como estudante de Espanhol em práticas e como agente comercialDolgozz velünk gyakornokként vagy külső ügynökkéntStagiair bij talenschool in Salamanca, vertegenwoordiger talenschool Pracujte s námi jako student španělštiny na praxi nebo jako externí agentPracujte s nami ako študent španielčiny na praxi alebo ako externý agentPracuj jako uczeń hiszpańskiego na praktykach (stażysta) lub agent zewnętrznyРаботайте в школе практикантом или агентомティアトゥラ スペイン語学校-ティアトゥラで働く
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Pracujte s námi jako student na praxi (stážista) nebo jako agent

 Praxe / stáž  

Přijďte nám pomoci a naučíte se mnoho nového. Kromě toho Vám věnujeme slevu 50% z ceny intenzivního kurzu za práci na poloviční úvazek po dobu trvání kurzu. Studovat budete ráno a pracovat odpoledne. Nebo naopak.

Kromě toho můžete využívat školní materiál (také internet) a účastnit se všech mimoškolních aktivit (filmy, městské aktivity,...).

Pokud máte zájem, napište nám přes volbu v menu Kontakt nebo přímo na info@tiatula.com.Názor Michaela Vietza, studenta na praxi v Tía TuleJako stážista v jazykové škole Tía Tula jsem zabil dvě mouchy jednou ranou: na jedné straně jsem měl možnost zdokonalit španělštinu excelentním kurzem a na druhé straně jsem zažil svou první profesní zkušenost ve španělsky mluvící zemi. Hodiny, které jsem míval odpoledne s Pablem, geniálním učitelem, mi pomohli vylepšit moje vědomosti ve španělském jazyce a práce v dopoledních hodinách mi ujasnila představu o organizaci a marketingu této výjimečné školy.


A navíc zábava během pobytu ve studentském městě, jakým je Salamanca! Nikdy na to nezapomenu. V bytě, během práce v týmu mladých lidí ze školy, během kurzu a během mimoškolních aktivit jsem poznal spoustu skvělých lidí, což proměnilo můj pobyt v Salamance na nezapomenutelný zážitek. Skutečnost, že na konci bylo pro mě velmi těžké rozloučit se se školou, městem a s lidmi, které jsem měl rád, byla určitě neodvratným vedlejším efektem stáže v jazykové škole Tía Tula. Děkuji Vám za všechno!

 Jako agent  

Chtěli byste pro nás pracovat jako agent ve Vaší zemi? Pokud si myslíte, že nám můžete najít studenty, kontaktujte nás. Brzy zjistíte, že můžete touto formou vydělávat hodně peněz bez nutnosti vycestovat do ciziny. Buďte sami sobě šéfem!

Pokud máte zájem, napište nám přes volbu v menu Kontakt nebo přímo na info@tiatula.com.


Rosa la directora
capilla de Universidad
grupo estudiantes en conserjeria
habitacion en residencia
jessica y otra estudiante

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT