Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Estancia Mixta Salamanca + Alicante Cursos de EspañolMixed Stay Salamanca + Alicante Spanish CoursesSéjour Mixte Salamanque + Alicante Cours d'EspagnolGemischter Aufenthalt Salamanca + Alicante SpanischkurseSoggiorno misto Salamanca-Alicante Corsi di SpagnoloEstadia mista Salamanca + Alicante Curso de EspanholKombinált itt-tartózkodás, spanyolkurzus Salamancában és Alicante-banLeuke cursus Spaans in Alicante en Salamanca in SpanjeKombinovaný pobyt Salamanca + Alicante, kurzy španělštinyKombinovaný pobyt Salamanca + Alicante, kurzy španielčinyPobyt mieszany Salamanka + Alicante Kursy hiszpańskiegoРазделенное пребываниев  Саламанка+Аликанте, курсы испанского языкаサラマンカ+アリカンテ スペインでスペイン語コース
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Kombinovaný pobyt: Salamanca a Alicante

Pokud chcete přijít do Španělska naučit se španělsky, ale nevíte pro jaké město se rozhodnout, máme pro Vás skvělé řešení: prožijte část svého pobytu v Salamance a další část v Alicante. Poznáte tak historické a monumentální město ve středu Španělska a s bohatou akademickou tradicí, jakým je Salamanca a pak si vychutnáte pobřežní město, kterým je Alicante, s příjemným podnebím a krásnými plážemi.

Salamanca & Alicante

Učitelé z centra v Salamance a Alicante spolupracují tak, aby byl Váš kurz skutečně jedinečný: abyste po příjezdu do Alicante mohli pokračovat přesně tam, kde jste v Salamance skončili a se stejným školním materiálem.

Je to jedinečná příležitost jak se naučit španělsky a poznat dvě tváře země: vnitrozemní a pobřežní, tradiční a turistické Španělsko.

Neváhejte: požádejte o více informací zasláním zprávy v části "Kontakt" (nebo nám napište přímo na info@tiatula.com ) a my Vám zpětně odešleme zprávu s vysvětlením všech detailů kurzu, Vašich možností a způsobu přihlášení.

Salamanca & Alicante

Alicante de noche
Casa las Conchas
Catedral de noche
rio Tormes

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT