Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Tía Tula Colegio de Español - Cursos de Español en Salamanca, EspañaTía Tula Spanish Language School in Salamanca, SpainTía Tula École d'Espagnol - Cours d'Espagnol à Salamanque, EspagneTía Tula Spanisch Sprachschule – Spanischkurse in Salamanca, SpanienTía Tula Scuola di Spagnolo - Corsi di Spagnolo a Salamanca, SpagnaTía Tula Colégio de Espanhol – Curso de espanhol em Salamanca, EspanhaTía Tula Nyelviskola, spanyolkurzusok Salamancában, SpanyolországbanTía Tula talenschool, middenin het historisch centrum van SalamancaTía Tula - Jazyková škola španělštiny - Kurzy španělštiny v Salamance, ŠpanělskoTía Tula – Jazyková škola španielčiny – Kurzy španielčiny v Salamanke, ŠpanielskoSzkoła hiszpańskiego Tía Tula - Kursy hiszpańskiego w Salamance, HiszpaniiТиа Тула школа испанского языка, курсы испанского языка в Саламанке, испанский языкティアトゥラ スペイン語学校-スペイン、サラマンカ
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Proč právě Tía Tula?

1. Kultura

Tía Tula je moderní centrum španělštiny s efektivním způsobem výuky, se specialisty v dané oblasti a s kvalitním a individuálním přístupem. Naší prvotní starostí je student. Všichni ti, kteří tvoří naši školu se snaží každodenně poskytnout studentům vše potřebné k tomu, aby se mohli bez starostí ponořit do studia španělského jazyka a literatury. Naším primárním cílem je, aby studenti dominovali v jazyce, ale také v našich zvycích a tradicích naším způsobem myšlení a života.
Naše metoda spočívá ve vyrovnané kombinaci studia a mimoškolních aktivit:

Vždy s pečlivým a individuálním přístupem k našim žákům. Staráme se o všechny detaily, aby byl jejich pobyt nezapomenutelný, poskytujeme jim všechny potřebné informace o aktivitách, na kterých se mohou zúčastnit prostřednictvím nás nebo ve městě a pozorně sledujeme jejich akademickou kariéru.

2. Učitelé

Naši učitelé byli vybíráni v souladu s kritérii akademické dokonalosti, profesionality a učitelské praxe se záměrem garantování nejlepší výuky.
Učitelé Tía Tuly zařazují do své osobní přípravy konzultační hodiny mimo vyučovacích hodin pro studenty, kteří potřebují konzultovat jakékoliv téma kurzu. Navíc organizují pravidelné schůze, aby dosáhli pokrok skupin a sjednocení tempa, protože naším cílem je udržovat po celou dobu maximální kvalitu výuky.

3. Poloha

Tía Tula se těší své výjimečné pozici, která snad ani nemůže být lepší a to v samotném historickém centru, v pěší zóně plné turistů a studentů, obklopená městskými památkami (las Catedrales, la Casa de las Conchas, el Palacio Anaya) a Univerzitou Pontificia a fakultami Univerzity de Salamanca: literatury, překladatelství a jazyků. Budova školy se nachází v blízkosti pár metrů od historické budovy Univerzity Pontificia a v blízkosti náměstí Plaza Mayor, méně než 2 minuty chůze po ulici Rúa Mayor, hlavní ulici historického centra, na níž sídlí i samotná škola.

4. Vybavení

Prostory a pomůcky odrážejí náš plán výuky: prostředí přizpůsobené pro menší skupiny (maximálně 10 studentů). Třídy školy jsou zařízeny v klasickém evropském stylu: třídy jsou prostorné, slunečné, s výhledem na monumentální centrum města přes prosklené balkony, s původní dřevěnou podlahou a to vše zkombinované s moderním multimediálním a audiovizuálním zařízením (malá promítací sál s možností sledování filmů a dokumentů, počítačová místnost s připojením na internet, bezplatné připojení WiFi v celé budově školy,...).  Prohlédněte si také našich 10 dobrých důvodů (a 1 navíc) proč si zvolit Tía Tulu jako školu španělštiny v Salamance.Rosa en hall
Tereza con otro estudiante
amigos en el colegio
dentro del colegio
diplomas
estudiantes de Tia Tula
grupo de USA
wen con alumna

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT