Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španělština ve Španělsku – Tía Tula, kurzy španělštiny v Salamance
Alojamiento en Salamanca, España - Cursos de EspañolAccommodation in Salamanca, Spain - Spanish Language CoursesLogement à Salamanque, Espagne - Cours d'EspagnolUnterkunft in Salamanca, Spanien - SpanischkurseAlloggio a Salamanca, Spagna - Corsi di SpagnoloAlojamento em Salamanca, Espanha – Curso de EspanholSzállás Salamancában, spanyolkurzusokTalenschool biedt goede huisvestingsmogelijkheden in SalamancaUbytování v Salamance ve Španělsku - Kurzy španělštinyUbytovanie v Salamanke v Španielsku – Kurzy španielčinyZakwaterowanie w Salamance, Hiszpanii - Kursy hiszpańskiegoМесто проживания в Саламанке в Испании. Курсы испанского языкаティアトゥラ スペイン語学校-滞在先(サラマンカ)
... v jednom z nejkrásnějších míst v Evropě
... v srdci španělštiny

Ubytování

Ubytování je vždy jedním z nejdůležitějších aspektů pobytu. Spolupracujeme s týmem exkluzivně zaměřeným na výběr těch nejlepších rodin, aby se naši studenti cítili jako doma a aby proměnili své bydlení ve zkušenost a učení.

Maximální kvalitu a pohodlí nabízíme i v ostatních typech ubytování (apartmány, byty, pokoje v bytech, hotely, ubytovny), aby si naši studenti mohli vybrat z více možností bydlení během svého pobytu v Salamance.

Rodiny (celoročně)

 Jednolůžkový pokoj s plnou penzí nebo polopenzí
 Dvoulůžkový pokoj s plnou penzí nebo polopenzí

Byty (celoročně)

 Jednolůžkový pokoj
 Dvoulůžkový pokoj

Ostatní typy ubytování (pomocí našeho centra)

  Vlastní byt
  Hotel / Hostel / Penzion

dormitorio en familia
ejemplo de alojamiento posible en Salamanca
habitacion de hostal
hospedaje en Salamanca

Používáme vlastní a cookies třetích osob, pro zlepšení kvality našich webových stránek а abychom mohli poskytnout naším návštěvníkům co nejpřesnější hledanou informaci. Pokud přeskočíte toto upozornění a budete pokračovat dále, vnímáme to jako souhlas s použitím souborů cookie na naších webových stránkách. Více informací. PřIJMOUT